O mnie

Witajcie!

Część z Was, która mnie zna wie, że od kilku dobrych lat działam w branży Architektury Krajobrazu. Idea związana ze stworzeniem przedsięwzięcia o nazwie „Green Pix Partner” rodziła się już od jakiegoś czasu, jednak kluczowym bodźcem w realizacji była zbyt ogromna chęć stworzenia własnej marki związanej z wysoką jakością realizowanych projektów. Doświadczenie nabyte podczas pracy w wielu firmach w Warszawie pozwoliło mi dojrzeć do tego, aby sprostać zadaniom jakie są związane z odpowiedzialnością prowadzenia własnej działalności.  Ogromne wsparcie daje mi moja wspaniała żona, która jest moim motorem napędowym do działania i odkąd pamiętam wspierała mnie również w momentach tych najbardziej kryzysowych.

Moją pasją jest fotografia, którą uskuteczniam nieprzerwanie od roku 2009, gdzie po pierwszym roku studiów wspólnie ze znajomymi wyjechaliśmy w celach zarobkowych do Hamburga. Wtedy to po przywiezieniu do Polski gotówki o poważniejszym nominale dokonałem zakupu pierwszego aparatu cyfrowego. Nie był to oczywiście sprzęt z wysokiej półki, jednak był to przełomowy moment, który dał mi wiele uwiecznionych chwil oraz praktykę związaną z obróbką graficzną fotografii. Dokonywanie kolejnych zakupów, nowe korpusy, obiektywy, tony makulatury dotyczącej fotografii cyfrowej towarzyszą mi po dzień dzisiejszy. Na chwilę obecną nie planuję kończyć tego procesu! ; )

Pierwsze wpisy na fotoblogu stanowią ciekawszą część  historii stworzoną moją pierwszą lustrzanką cyfrową, gdzie nie ukrywam,  jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia,  jednak nie chciałbym się odcinać od tego okresu i koncentrować się tylko na tym co zostało stworzone moim najnowszym sprzętem o pełnej klatce. Wiemy oczywiście, że to nie aparat robi zdjęcia tylko Fotograf… : ) Będę starał się przedstawiać kluczowe momenty z mojej działalności fotograficznej. Ważną rolę będą oczywiście odgrywać wyjazdy krajoznawcze te bliskie jak i te dalekie : )

Praca jaką wykonuję w branży związanej z Architekturą Krajobrazu często wiąże się z podpisaniem umowy poufności, trwającej od procesu koncepcyjnego do samego zakończenia realizacji. Zapisy często mówią o dość wysokich karach, dlatego na fotoblogu będę głównie skupiał się na fotografii. Mam jednak nadzieję, że w czasie prowadzenia działalności przybliżę choć w niewielkiej części specyfikę mojego zawodu i to czym się zajmuję jako Architekt Krajobrazu : ) Od razu powiem, że nie pojawią się tu artykuły związane z czysto ogrodami przydomowymi z tego względu, że są osoby, które robią to w sposób bardzo dobry i nie planuję kopiować tego schematu. Poza tym swoją działalność skupiam, głównie na tematach wielkoobszarowych, jednak nie chciałbym zdradzać zbyt wielu szczegółów na samym początku działalności, dlatego zachęcam do śledzenia moich poczynań na stronie oraz na pozostałych portalach społecznościowych : )

Enjoy!

DK


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *